O nás

Náš kontakt: cestovaniedovolenka@gmail.com

Milí priatelia, nadšenci cestovania

Cestovanie-dovolenka.sk je on line webstránka o cestovaní, našich i vašich zážitkoch z ciest a skúseností z dovoleniek, založená obyčajnými ľuďmi, jednoduchými turistami, ktorí radi spoznávajú svet.

Ak ste na Vašich cestách a dovolenkách zažili čokoľvek zaujímavé o čo sa radi podelíte s ostatnými, ak sa vo vašom meste koná zaujímavá akcia s tematikou cestovania, dajte nám o tom vedieť, ste u nás vítaní. Na adrese cestovaniedovolenka@gmail.com nám pošlite text, fotky alebo video, ktoré radi uverejníme na webe pod vašim menom.

Vopred sa ospravedlňujeme za prípadné chybné informácie, technický alebo iný nedostatok, budeme radi ak nás upozorníte na horeuvedenej mailovej adrese.

Prajeme príjemné čítanie na Cestovanie-dovolenka.sk a čo najviac cestovateľských zážitkov a bezpečných návratov z vašich ciest.

                                                                     Váš kolektív autorov

 

„Cestovanie je ako droga. Keď raz prepadneš tomu intenzívnemu kúzlu diaľok a slobody, si stratený, práve vtedy sa ti túžba poznať nové kúty sveta stane závislosťou a nazbierané skúsenosti z ciest ťa ovplyvnia na celý tvoj zbytok života“.

Akciové letenky