Wi-Fi Dogs: najbláznivejší spôsob ako nájsť Wi-Fi

Určite ste sa ocitli v podobnej situácii: po dlhých mesiacoch namáhavej práce ste sa konečne dostali na vysnívanú dovolenku. Hneď v prvý deň ste nafotili kopu nádherných záberov. Unavení si ľahnete do svojej pohodlnej hotelovej postele, do rúk vezmete tablet alebo mobil. Chcete sa pripojiť na internet, pozrieť si nejaké stránky z domova, prečítať e-maily. Alebo sa chcete pripojiť na facebook a podeliť sa so svojimi fotkami a zážitkami so svojimi priateľmi. Houston, máme problém … Na hoteli nie je wifi. Tak sa oblečiete a idete hľadať nejakú kaviareň alebo diskotéku, kde majú wifi pripojenie. Konečne sa pripojíte a zistíte, že stránky sa otvárajú neskutočne pomaly. Tak idete ďalej a hľadáte a hľadáte…

wifi-dogsSkoro na všetkom sa dá zarobiť a jeden šikovný španielsky podnikateľ prišiel na to ako pomôcť turistom, ktorí sa každoročne ocitnú v podobnej situácii. Volá sa José a je zakladateľom spoločnosti „Wi-Fi Dogs“. Podľa jeho dlhoročných výskumov možno najlepšieho priateľa človeka vycvičiť tak, aby dokázal identifikovať signál Wi-Fi a doviedol vás počas vašej dovolenky priamo k zdroju internetového pripojenia. Za pomoci jeho pravej ruky – Santiaga, jeho manželky Rosy a svorky úplne nevyspytateľných psov môže José skutočne spôsobiť zásadné zmeny v cestovnom ruchu. Inšpiroval sa absurdnými vecami, ktoré sú ľudia schopní vykonať kvôli bezplatnému Wi-Fi pripojeniu v zahraničí.

Pozrite si zaujímavé video, ktoré je vtipnou pripomienkou toho, že existuje aj lepší spôsob ako prežiť dovolenku. Radšej využite nejaký balíček služieb pre mobilný internet od operátorov a už sa nemusíte trápiť s hľadaním Wi-Fi pripojenia a môžete si naplno užívať dovolenku a zároveň byť v spojení s vašimi najbližšími doma.

Sponzorovaný článok

 

Akciové letenky

Komentáre sú uzavreté.